60 сесія

Дата: 15.05.2020 15:58

Результати відкритого поіменного голосування 60-а позачергова сесія 15.05.2020

Протокол 60 сесія 15.05.2020

Рішення № 1  ,, Про  розпорядження сільського  голови’’.

Рішення № 2  ,,Про  Про внесення змін та доповнень  до рішення Берестівської  сільської ради  від  20.12.2019р. № 34  ,,Про затвердження  штатів   по  установах Берестівської  сільської  ради  на  2020  рік’’.

Рішення № 3 ,, Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам ООС/АТО’’.

Рішення № 4  ,, Про  надання щорічної матеріальної допомоги учаснику бойових дій (АТО/ООС).’’.

Рішення № 5  ,, Про надання  одноразової матеріальної  допомоги на поховання’’.

Рішення № 6 ,, Про надання матеріальної допомоги’’.

Рішення № 7 ,, Про виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельних ділянок громадянам – власникам сертифікатів колишнього КСП ,,Україна’’ для ведення товарного сільськогосподарського виробництва’’.

Рішення № 8 ,, Про  погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного  пункту Берестівської сільської  ради об’єднаної територіальної громади’’.

Рішення № 9  ,, Про  погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного  пункту Берестівської сільської  ради об’єднаної територіальної громади’’.

Рішення № 10 ,,Про  погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного  пункту Берестівської сільської  ради об’єднаної територіальної громади’’.

Рішення № 11 ,,Про  погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного  пункту Берестівської сільської  ради об’єднаної територіальної громади’’.

Рішення № 12  ,,Про  погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного  пункту Берестівської сільської  ради об’єднаної територіальної громади’’.

Рішення № 13  ,,Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного  пункту Берестівської сільської ради’’.

Рішення № 14 ,,Про визнання земельних ділянок нерозподіленими та  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)’’.

Рішення № 15 ,,Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі та надання у власність’’.

Рішення № 16  ,, Про підготовку до проведення земельних торгів у формі аукціону’’.

Рішення № 17 ,,Про проведення земельних торгів у формі аукціону’’.

Додаток до рішення № 17

Рішення № 18  ,,Про затвердження проекту відведення земельної ділянки’’.

Рішення № 19  ,,Про затвердження статутів’’.

Додаток  до рішення № 19 Статут Троїцького ліцею

Додаток  до рішення № 19 Статут Миколаївського ліцею