Переможці обласного етапу конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну» в рамках Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

Дата: 18.05.2020 14:03

З 01 по 30  квітня 2020 року відбувся обласний  етап конкурсу авторської дитячої та юнацької поезії та прози «Я  - за єдину Україну!» в рамках Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської  молоді «За нашу свободу».  Від закладів загальної середньої освіти Берестівської сільської ради на Конкурс було направлено 4 роботи.

Вітаємо переможців обласного етапу конкурсу авторської дитячої та юнацької поезії та прози «Я  - за єдину Україну!» в рамках Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської  молоді «За нашу свободу»:

ІІ місце – Залюбовська Владислава, учениця 7 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Залюбовська Л. А.

ІІІ місце – Харченко Олексій, учень 7 класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Харченко Н. В.;

• Харченко Віктор, учень 2 класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Лук’яненко С. І.;
  • Гоабузова Ольга, учениця 10 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Омельченко Н. В.

Бажаємо всім подальших звершень і перемог!