Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

До уваги роботодавців!

Дата: 19.05.2020 09:49
Кількість переглядів: 533

Більше 430 підприємств Запорізької області скористались фінансовою допомогою по частковому безробіттю

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306 затверджено порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Право на отримання допомоги мають роботодавці з числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, які:

  • зупинили/скоротили діяльність через карантин;
  • сплачували ЄВ протягом останніх 6 місяців, що передують даті зупинення/скорочення діяльності, за найманих працівників , з якими не припинені трудові відносини на дату подання звернення до центру зайнятості.

Ця допомога надаватиметься на період карантину, а також протягом 30 днів після його завершення.

Станом на 15 травня 2020 року Комісією про надання допомоги по частковому безробіттю Запорізького ОЦЗ вже прийнято рішення про призначення допомоги по частковому безробіттю 439 підприємств регіону, у тому числі 59 роботодавців міста Бердянськ та Бердянського району.

Таким чином, на цих підприємствах будуть гарантовано збережені робочі місця та забезпечені трудові права 4092 працівників, з них 531 мешканців міста Бердянськ та Бердянського району.

Шановні роботодавців малого та середнього бізнесу, котрі зупинили чи  скоротили діяльність на період карантину, звертайтеся до Бердянського міськрайонного центру зайнятості. Ми готові до співпраці. Наша мета – допомогти Вам максимально зберегти робочі місця.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (06153)4-70-86, (06153)4-72-94  

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора