Переможці обласного етапу виставки-конкурсу дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків»

Дата: 01.07.2020 14:48

З 23 березня по 17 травня 2020 року відбувся обласний етап виставки-конкурсу дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків». Від закладів загальної середньої освіти Берестівської сільської ради на Конкурс було направлено 9 робіт.

Вітаємо переможців обласного етапу виставки-конкурсу дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків»:

ІІІ – місце:

• Ємельяненко Поліна, учениця 6 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Антоненко В. М.;
  • Маяка Катерина, учениця 5 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Антоненко В. М.;
  • Залюбовська Владислава, учениця 7 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Горбуля А. А.

Бажаємо всім подальших звершень і перемог!