Переможці Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

Дата: 02.07.2020 14:48

З 19 по 21 лютого 2020 року комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради проведено фінальний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».  Від закладів загальної середньої освіти Берестівської сільської ради для участі у фестивалі було направлено 4 роботи у номінації «Швидке перо». Учень 4 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.  Проценко Данило приймав участь у обласному етапі фестивалю від громади у номінації «Я і мої емоції».

Вітаємо переможців Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»:

ІІ – місце:

• Петриковець Лілія, учениця 11 класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Тимошенко В. В.

ІІІ – місце:

• Антоненко Дана, учениця 10 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Кеда С. І.

Бажаємо всім подальших звершень і перемог!