Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських, обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 н. р.

Дата: 03.07.2020 14:50

З 18 січня по 01 березня 2020 року Департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради організовано проведення двадцяти п’яти обласних олімпіад з навчальних предметів. Учні закладів загальної середньої освіти Берестівської ОТГ не залишились осторонь.

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських, обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 н. р.:

ІІІ – місце:

• Валько Олексій, учень 11 класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Гома В. В. олімпіада з географії.

Учениця 10 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Федай Вероніка (керівник Сизко Т. М.) приймала участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських, обласних учнівських олімпіад з української мови та літератури.

Бажаємо всім подальших звершень і перемог!