«Пакунок малюка»

Дата: 15.09.2020 09:19

«Пакунок малюка»

Як отримати грошову виплату ?

Замість «бебі-боксів» батькам виплачуватимуть цільову грошову компенсаційну виплату — 5 тисяч гривень.

Насамперед батьки новонароджених (мати або батько) звертаються до відділення ПриватБанк для відкриття спец. рахунку для отримання одноразової грошової допомоги «Пакунок малюка».

Далі подають до відділу соціального захисту населення Берестівської ОТГ або структурного підрозділу з питань соціального захисту населення заяву з необхідними документами, а саме: копія свідоцтва про народження дитини; копія ідентифікаційного номера; для дітей, які народилися у 2020 році в пологовому будинку, — довідка з пологового про неотримання «пакунка малюка».

Батьки або інші уповноважені мають право звернутися за компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини.

Після нарахування виплат, батьки можуть використовувати призначену грошову компенсацію у безготівковій формі на придбання товарів для дитини. Однак робити закупи можна лише в закладах торгівлі, які долучаться до публічного договору про реалізацію пілотного проекту монетизації, а не в будь-яких магазинах.

Відділ СЗН Берестівської ОТГ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)