З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Дата: 25.09.2020 10:19

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Берестівської ОТГ!

Вітаємо вас з професійним святом –  Всеукраїнським днем дошкілля.

Від мудрості керівника дошкільного закладу, педагогічної майстерності, турботливості, уваги, розуміння вихователів та їх помічників, допомоги батьків залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного вихованця.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професій. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою. Міцного здоров’я вам, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.