Інформація щодо карантину та протиепідемічних заходів

Дата: 16.10.2020 10:35

Інформація щодо карантину та протиепідемічних заходів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіратурної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» органи соціального захисту населення забезпечують піклуванням осіб, які не мають можливості забезпечення піклування про них у період самоізоляції іншими особами.

Методичні рекомендації щодо забезпечення піклуванням осіб, які не мають можливості забезпечення піклування про них у період самоізоляції іншими особами затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 06.08.2020 № 560.

Контактні телефони для забезпечення піклуванням осіб у період самоізоляції:

Начальник відділу соціального захисту Берестівської ОТГ Лісовська Лариса Миколаївна - 0953349370

Провідний спеціаліст відділу соціального захисту Берестівської ОТГ Демиденко Яна Олександрівна - 0992495437

Відділ СЗН Берестівської ОТГ