Ми - діти козацького роду!

Дата: 20.10.2020 13:00

В Троїцькому ДНЗ "Пролісок" 13.10 відбулася розвага до Дня українського козацтва - "Ми  - діти козацького роду!" З метою: сприяти естетичному вихованню, забезпечити моральне виховання, продовжувати формувати такі риси характеру, як:патріотизм, гуманізм, милосердя;виховувати правильне ставлення та любов до історії українського народу; розширити знання дітей про історію славного українського козацтва,Запорозької Січі, гетьманів. Розвивати спритність,сміливість, рівновагу, гнучкість, цілеспрямованість.Були проведені такі конкурси: "Сильна рука", "Бурхливий Дніпро", "Втеча з полону", "Стрибки на конях", "Затанцюємо гопак", "Урятувати пораненого товариша", "Назбирай дрова", "Наноси води", "Налови риби". Проведена вікторина, бесіда-розповідь про Запорізьку Січ, музична гра "Віночок".