Свято 1 вересня у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 02.09.2020 15:57

Перше вересня завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.

На святковій лінійці "Здрастуй, школа!" у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст. зустрілися радісні та схвильовані одинадцятикласниці. Для 6 дівчаток це свято стало останнім першим дзвоником в їхньому шкільному житті, а для першокласників - першим.

Першокласників, одинадцятикласниць та батьків з початком нового навчального року привітали директор школи Чуєва Т.А, в.о. сільського голови Зубко А.А., та батько першокласника Тинський О.Ю. Першокласники отримали подарунки від сільської ради, а випускники побажали побудувати першокласникам міцну шкільну піраміду щастя.

Шкільну дорогу школярів мали підсолодити смачними цукерками. Випускниці привітали присутніх запальним танцем.

Квіти, щирі слова вітань, зворушливий танок першокласників - стане незабутнім святом для вчителі, батьків, дітей.