Свято знань у Берестівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 02.09.2020 10:34

У новому навчальному році День Знань у всіх школах України пройшов дещо незвично. Берестівська школа не стала винятком. Дотримуючись тимчасових обмежувальних заходів безпеки, з метою профілактики розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID – 19 ), інших респіраторних захворювань ми відійшли від проведення традиційного загальношкільного свята на шкільному подвір’ї. Але це не завадило зробити довгоочікувану зустріч з нашими учнями цікавою, зворушливою та хвилюючою. Зранку біля входу до приміщення школи  нас зустріла медична сестра Бублик А.М., яка поцікавилася самопочуттям дітей, вчителів, працівників закладу, і провела температурний скринінг для дорослих. Далі ж усіх чекало радіопривітання від адміністрації школи. По радіо звучав Гімн України, з початком навчального року учнів, учителів, батьків вітала директорка школи Зозуля Л.І. Людмила Іванівна побажала учням перш за все здоров’я, гарних результатів у навчанні, щиро подякувала батькам, усьому колективу школи за підтримку, розуміння у цей важкий, незвичайний рік. Звучали привітання маленьким першачкам, дорослим одинадцятикласникам, і, звичайно ж, пролунав веселий шкільний дзвінок, який сповістив усіх про початок нового 2020 -2021 навчального року. Потім у кожному класному колективі розпочався перший урок. Класні керівники використали різноманітні форми проведення. Були ігри, загадки, віртуальні подорожі, квести, перегляди цікавих відео роликів, які не залишили байдужими жодного школяра. Вітаємо усіх зі святом! Нехай цей рік стане останнім роком випробувань для усіх шкіл світу! Нехай він приносить здоров’я, радість, успіхи, задоволення від життя!