Новий шкільний автобус для учнів та працівників Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата: 22.10.2020 11:18

Сьогодні, 22 жовтня 2020 року, сільський голова Берестівської сільської ради Кушнір Н. М. одержала новий шкільний автобус у м. Запоріжжі для учнів та працівників Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області.

При врученні ключів голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Боговін запевнив присутніх, що новий автобус буде їздити на змагання та екскурсії по новій дорозі Більмак-Осипенко.

Також ще 2 автобуси передали до Долинської та Павлівської громад.

Запорізька обласна рада провела тендер на закупівлю 30 шкільних автобусів до кінця року. Виробник Запорізький  Автомобільний Завод. Вартість кожного автобуса 1,5 мільйона гривень. Громади отримали автобуси за умов співфінансування коштом державного та місцевих бюджетів.

Новий шкільний автобус у закладі та громаді чекали ще у попередньому навчальному році, але тоді тендер не відбувся.