Європейський тиждень місцевої демократії у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 29.10.2020 14:23

З 12 по 16 жовтня 2020 року у рамках відзначення Європейського тижня місцевої демократії були проведені класними керівниками Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. у 5 та 6 класах виховні години на тему «Ми – жителі Європи», де було обговорено питання щодо вступу України до європейської спільноти. Учні висловлювали думки, щодо місця України в Європі та співпраці із західними сусідами.

Також була проведена вікторина у 7 класі «Що ми знаємо про Європу?», лекції у 10 та 11 класах, присвячені питанням територіального устрою та розвитку принципів місцевої демократії в Україні, євроінтеграції, співробітництву між Україною та ЄС. Вчителем правознавства проведено інформаційну хвилинку у 9 класі «ЄС на захисті демократії». Учні початкових класів переглянули презентацію «Україна – європейська держава».

Фото без описуФото за посиланням