Тиждень пожежної безпеки у Троїцькому ЗДО "Пролісок"

Дата: 02.11.2020 12:53

В Троїцькому ЗДО "Пролісок" з 26 по 30 жовтня 2020року проходив тиждень пожежної безпеки. Мета: продовжувати вивчати з дітьми правила пожежної безпеки;розуміти значення прислів'я про сірники; познайомити з причинами виникнення пожежі, пояснити, що вогонь буває небезпечним і корисним. Формувати у дітей основні правила поведінки під час надзвичайних ситуацій. Підвести дітей до усвідомлення недопустимості ігор із сірниками. Навчатися можливості уникнення пожежі. Виховувати свідоме ставлення до збереження свого життя та життя інших людей, обережність, слухняність. Узагальнити й розширити знання дітей про електрику, її значення в житті людини. Закріпити знання про електроприлади, правила користування ними, дотримуючись заходів безпеки. Виховувати повагу до професії пожежних-рятувальників, бажання допомагати всім, хто потребує допомоги.

День тижня

"Про вогонь нам треба знати з ним не можна жартувати!"

"Професія пожежника не тільки героїчна, необхідна, а й небезпечна"

"Скрізь і всюди є життя де є електроенергія"

"Не жартуй з вогнем!"

П'ятниця