Свято осені у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 02.11.2020 08:33

В останній день навчання в Троїцькій ЗОШ відбулося свято Осені серед учнів початкової школи. Свято почали з урочистої частини – вітання та вшановування щедрої, золотої пори року піснями, віршами. Разом з гостею-красунею також танцювали та співали караоке. Далі Осінь розповіла дітям про правила безпечного відпочинку під час осінніх канікул, разом переглянули повчальне відео про пожежну безпеку (приурочене проведенню в нашій школі дню ЦО).

Свято продовжилося на подвір ї захопливою грою-квестом . На переможців чекав смачнючий пиріг з яблуками. Дітки наші об єдналися в команди відповідно до кольорів листочків( жовті, червоні та зелені) та на чолі з капітанами – учителями початкових класів - вирушили кожен за своїм маршрутом, виконане завдання давало змогу учням отримати «здоровчик», за який вони «купували» нове, тим самим наближаючись до осіннього смаколика. Свято закінчилося в шкільній їдальні, де після смачного обіду переможці смакували самі та пригощали всіх учасників заходу. Щасливі, усміхнені діти, сповнені вражень від свята пішли на осінні канікули.