Свято осені у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 02.11.2020 08:33

В останній день навчання в Троїцькій ЗОШ відбулося свято Осені серед учнів початкової школи. Свято почали з урочистої частини – вітання та вшановування щедрої, золотої пори року піснями, віршами. Разом з гостею-красунею також танцювали та співали караоке. Далі Осінь розповіла дітям про правила безпечного відпочинку під час осінніх канікул, разом переглянули повчальне відео про пожежну безпеку (приурочене проведенню в нашій школі дню ЦО).

Свято продовжилося на подвір ї захопливою грою-квестом . На переможців чекав смачнючий пиріг з яблуками. Дітки наші об єдналися в команди відповідно до кольорів листочків( жовті, червоні та зелені) та на чолі з капітанами – учителями початкових класів - вирушили кожен за своїм маршрутом, виконане завдання давало змогу учням отримати «здоровчик», за який вони «купували» нове, тим самим наближаючись до осіннього смаколика. Свято закінчилося в шкільній їдальні, де після смачного обіду переможці смакували самі та пригощали всіх учасників заходу. Щасливі, усміхнені діти, сповнені вражень від свята пішли на осінні канікули.

Фото без опису        Фото без описуФото без опису         Фото без опису