Європейський тиждень місцевої демократії у Берестівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 04.11.2020 09:34

З  метою ознайомлення молоді з діяльністю сільських, селищних, міських рад та їх виконавчих органів, районних та обласних рад з 16.10.20 по 21.10.20 року в Берестівській школі відбулися відповідні заходи: класні години «Європейська модель демократії, до якої прагне Україна та моя громада» (10 клас, Зиборова В.І.), «Широкі повноваження та можливості для громад на місцях» (9 клас, Линник І.В.); бесіди «Право мешканців громади впливати на прийняття рішень та можливість відстоювати громадські ініціативи» (11 клас, Головко Н.І.), «Місцева демократія. Самоорганізація в громаді» (7 клас, Горбуля М.О.). Також учні мали можливість ознайомитися з тематичними матеріалами з «Калейдоскопу інформації», який виготовили для всіх учнів школи учні 8 класу (Федоренко Л.О.). Учні початкових та 5,6 класів переглянули й обговорили відео матеріали «Європа – багатолика, єдина, близька, велика».