Правила прийому до закладу освіти

Дата: 06.11.2020 10:20

Відповідно до ст. 55 Закону України «Про освіту», прийом дітей в  заклади дошкільної освіти проводиться за бажанням батьків.
Для прийому дітей до
ЗДО потрібно надати такі документи:

• Заяву від батьків або осіб, які їх замінюють, на ім'я  завідувача.
  • Свідоцтво про народження (копію).
  • Довідку від лікаря-педіатра або сімейного лікаря закладу охорони
  • Копію рішення або посвідчення про пільги ( для пільгової категорії дітей) (за наявності);

Відповідно до спільного листа Міністерства освіти і науки Укра¬їни, Міністерства охорони здоров'я України «Щодо вирішення окре¬мих питань про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх на¬вчальних закладів дітей, у яких відсутні обов'язкові профілактичні щеплення» від 29.09.2014 № 1/9-500, № 04.01.16/28103 питання щодо відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується індивідуально лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу державної (комунальної) форми власності.

За дитиною зберігається місце у закладі дошкільної освіти у разі: хвороби дитини, карантину, санаторного лікування та реабілітації;

А також на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній оздоровчий  період (75 днів).

Відрахування дітей із закладу  може здійснюватись:
-за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі;
- у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, коштів за харчування дитини протягом двох місяців;
- якщо дитина не відвідує заклад без поважних причин протягом 1-го місяця.

Термін повідомлення батьків про відрахування дитини з дошкільного навчального закладу   не менш, як за 10 календарних днів, письмово.