ХХ Всеукраїнський радіодиктант єдності в Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст

Дата: 09.11.2020 15:27

Із нагоди відзначення Дня української писемності та мови, з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури, учні 9 та 11 класів Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до написання ХХ ювілейного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Цього річний диктант мав назву «Виклики книжкової ери». Текст для ювілейного радіодиктанту написав відомий український письменник і видавець Іван Малкович. Читала текст диктанту відома акторка Римма Зюбіна.

Проведення такої акції дозволяє не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку і збагачення.