Телефони «ГАРЯЧИХ» ЛІННІЙ БЕРЕСТІВСЬКОЇ ОТГ для забезпечення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю.

Дата: 13.11.2020 09:32

Телефони «ГАРЯЧИХ» ЛІННІЙ БЕРЕСТІВСЬКОЇ ОТГ

для забезпечення потреб одиноких громадян похилого віку

Щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 287 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» та з метою забезпечення дотримання установлених правил карантину та убезпечення найбільш вразливих категорій населення від зараження гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, Берестівська ОТГ надає телефони «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ» відділу соціального захисту населення для повідомлення щодо виявлення та забезпечення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю.

0971923932

начальник відділу СЗН

ЛІСОВСЬКА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА

провідний спеціаліст відділу СЗН