Перша сесія Берестівської сільської ради восьмого скликання

Дата: 18.11.2020 13:54

Сьогодні, 18 листопада 2020 року, завершила роботу перша сесія Берестівської сільської ради восьмого скликання.

Перше пленарне засідання пройшло 12 листопада 2020 року. На ньому головою ТВК Шендрик С.А. була надана інформація про визнання повноважень депутатів Берестівської сільської ради та Берестівського сільського  голови Жогла Ігоря Олексійовича. Також обраний секретар сільської ради Суницька Г.О., затверджений на посаду заступник  сільського голови Петрина С.Є., обрані голови постійних комісій та персональний склад комісій, виконавчий комітет ради.

На другому пленарному засіданні  затверджені регламенти сільської ради та виконкому,  Положення про старост, утворено фінансовий відділ як окрему юридичну особу, розглянуті заяви мешканців про надання матеріальної допомоги.  Також затверджені кандидатури на посаду старост.

Всі присутні побажали новообраним старостам успіхів у роботі та досягнення поставлених цілей.

Коментарі:

Антонина
2020-11-18 18:21:37

Почему нет списков кому вы даете материальную помощь и также за землю кому и сколько ?

Відповідь адміністратора:

Доброго дня!

Рішення про надання матеріальної допомоги і рішення про дозвіл  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки приймаються індивідуально на засіданні сесії сільської ради.

Рішення сесій сільської ради знаходяться на сайті громади у вільному доступі.

Рішення сільської ради VII скликання (пряме посилання)

Рішення сільської ради VIII скликання (пряме посилання)

2020-11-19 14:41:05