"Хліб, як символ гостинності і самобутності українського народу" у Миколаївському ДНЗ "Оленятко"

Дата: 19.11.2020 11:21

19 листопада 2020 року в Миколаївському ДНЗ "Оленятко" було проведено заняття -розвага "Хліб, як символ гостинності і самобутності українського народу". Одним із головних напрямків роботи ДНЗ є патріотичне виховання дітей засобами ознайомлення дітей із символами та оберегами українського народу.

Напередодні було випечено хліб та чудовий коровай, діти брали участь у прикрашенні короваю (робили з тістечка колоски, квіти, листя, птахів). Випечений коровай прикрасили стрічками та калиною.

Під час заходу водили хороводи,були використані приказки, загадки, прислів'я, скоромовки, вірші про хліб, народні ігри. В кінці заняття дітей пригостили соком та смачним короваєм.