День Гідності та Свободи.

Дата: 23.11.2020 07:59

21 листопада вся Україна відзначала День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року). Відзначаючи цей день, Україна вшановує Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, яким довелося взяти участь у конфлікті на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі! Цей день назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації та сторіччя утворення української державності. Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала всіх в єдиній, соборній й незалежній Україні.

Цього дня керівництво громади за участю сільського голови Ігоря Жогла, заступника сільського голови Сергія Петрини та старисти Миколаївського старостату Тетяни Юрченко поклали квіти на могилу воїна АТО.

У школах громади проведені заходи до Дня Гідності та Свободи:

Берестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Загальношкільна лінійка «Україна – територія гідності і свободи»

Виховні бесіди (1 -4кл.):

- «Ми – маленькі патріоти»;

- «Мій рідний край, що зветься Україна»;

- «Герої не вмирають».

Патріотичні години ( 8-11кл):

- «Демократичні цінності сучасної України»;

- «Шляхами Небесної Сотні»;

- «Майдан – шлях до Свободи».

Перегляд  документального фільму Сергія Лозниці «Майдан»(10-11 кл.).

Миколаївськв ЗОШ І-ІІІ ступенів

1. Урок-презентація «Наші герої» у 1 класі. (класовод Демченко В.В.)
  2. Виховна година у 2 класі «Борітеся - поборете!». (класовод Бутенко Н.О.)
  3. Перегляд та обговорення учнями 3 та 4 класів відеороликів до Дня Гідності та Свободи. (класоводи Хоменко Н.М. та Федай Ю.І.)
  4. Перегляд та обговорення відеоматеріалів, присвячених Дню Гідності та Свободи учнями 5, 6, 7 класів. (заступник директора з виховної роботи Антоненко В.М., вчитель інформатики Кравець Є.І.)
  5. Виховна година «Вони вистояли тоді, щоб ми боролися сьогодні» у 9 класі (класний керівник Бутенко А.Л.)
  6. Тематичний урок історії «Вільні творити майбутнє» у 10 класі. (вчитель історії Маяка А.В.)
  7. Тематичний урок історії «Революційні події в Україні у 2004, 2013-2014 роках та їх значення у розвитку громадянського суспільства» у 11 класі. (вчитель історії Чуєва Т.А.)

Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

1. Тематичні виховні години, уроки мужності   (1-11 класи, 20.11 – 23.11).

2. Перегляд відеофільмів «Євромайдан. Хронологія подій»,  «Революція Гідності. Пишемо історію»    (7-11 класи,   20.11).

3.    Тематичний випуск шкільної газети.