Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 13.11.2020 15:51

Традиційно, із 9 листопада у день української писемності та мови, у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли заходи під гаслом «Скарб од далеких предків – то рідна мова й рідне письменство»: написання диктантів, проведення І (шкільного) етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (12 листопада 2020 року).

Мета проведених заходів: донести до учнів красу і багатство української мови; виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

Учні 5-8 класів писали на уроках української мови диктант «Українець, який відмовився бути бідним» (про Петра Яцика, канадського підприємця українського походження, мецената). А старшокласники – радіодиктант.

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика є одним із наймасовіших і найпопулярніших конкурсів, який уже двадцятий перший рік упевненою ходою крокує не лише в Україні, а й у багатьох країнах світу, де живуть наші співвітчизники.

Це підтвердження того, що словесність – початок усіх наук. Вона джерело, звідки починається струмок, який ширшає, набирає силу і розливається могутньою рікою духовності.

У конкурсі взяли участь учні 3 – 11 класів.

Переможці:

1.  Береговенко Ярослав (3 кл.) – ІІІ місце.

2.  Верескун Єлизавета (3 кл.) – ІІ місце.

3.  Данило Злата (4 клас) - ІІ місце.

4.   Качанжи Вероніка (4 клас) – ІІ місце.

5.   Сафіна Аміна (4 клас) – ІІІ місце.

6.  Єроніна Ксенія (6 кл.) – ІІІ місце.

7.  Єрмакова Поліна (6 кл.) – ІІ місце.

8.  Брицун Яна (8 кл.) – ІІ місце.

9.  Носовська Анастасія (8 кл.) – ІІІ місце.

10.  Вакал Яна (11 кл.) – ІІІ місце.

11.  Шастало Марія (11 кл.) – ІІІ місце.

Вітаємо !