Увага! Прохання до жителів утриматись від особистого відвідування виконавчого комітету Берестівської сільської ради

Дата: 30.11.2020 14:51

Шановні жителі громади!
У зв'язку з поширенням COVID-19 рекомендуємо утриматись від особистого відвідування виконавчого комітету Берестівської сільської ради. У разі особистого звернення - використовувати засоби індивідуального захисту.

Всі консультації та роз'яснення можна отримати не виходячи з дому за допомогою телефонного зв’язку, електронної пошти не ризикуючи своїм здоров'ям та здоров'ям інших людей.

Адреса електронної пошти Берестівської сільської сільської ради: superberestovesilrada@ukr.net
КОНТАКТИ КЕРІВНИЦТВА ГРОМАДИ

Прохання до всіх жителів громади зберігати спокій та дотримуватися вимог поводження під час карантину.

Дослухайтесь до рекомендацій лікарів і пам'ятайте про власну відповідальність.

При перших ознаках захворювання ТЕРМІНОВО звертатись до сімейних лікарів.

Інформація про карантинні заходи: Офіційний інформаційний портал Кабінету Міністрів України