Вітання з Днем місцевого самоврядування

Дата: 03.12.2020 14:58

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Ваша наполеглива праця, високий професіоналізм, відповідальність, чуйність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої територіальної громади. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити нашу громаду щасливою і багатою!

Бажаю усім, хто працює на благо нашої об’єднаної територіальної громади, міцного здоров`я, достатку й благополуччя, витримки, мудрості та оптимізму і лише позитивної енергетики.

Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

сільський голова                                                   Ігор ЖОГЛО