Підсумки І (міжшкільного) етапу заочного конкурсу - виставки "Світ оригамі"

Дата: 11.12.2020 11:11

З 02 жовтня по 01 грудня 2020 року проходив І (міжшкільний) етап заочного конкурсу-виставки «Світ оригамі».

На конкурс було представлено 6 робіт від закладів освіти Берестівської сільської ради:

• 5 робіт - Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради;
  • 1 робота - Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Берестівської сільської  ради.

Дякуємо учням Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. і Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. та їх керівникам за активну участь. Щиро бажаємо учасникам успіхів, нових звершень та перемоги у наступних етапах конкурсних випробувань.

Фото без опису«Весела Африка» Шарпан Альбіна та Кальмова Софія, керівник Ісип О. Б.

«Моя іграшка» Панасенко Вероніка, керівник Хоменко Н. М.

Фото без опису«Квіткова фантазія» Мостова – Носовська Поліна, керівник Бутенко Н. О.

Фото без опису«Символ України» Ємельяненко Аліна, керівник Бутенко Н. О.

Фото без опису«Папуга» Лисенко Олександр, керівник Лисенко О. А.

Фото без опису«Лисиччине щастя» Троян Євген, керівник Федай Ю. І.