Про режим контрольованого прикордонного району

Дата: 17.12.2020 13:51

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. N 1147, Бердянський район входить до переліку "міст і районів, у межах території яких можуть бути встановлені контрольовані прикордонні райони"

Цією постановою прийнято ПОЛОЖЕННЯ про прикордонний режим, відповідно до якого:

Полювання у прикордонній смузі здійснюється з обов’язковим інформуванням розпорядником полювання або особисто мисливцем органів, або підрозділів Державної прикордонної служби, в межах відповідальності яких буде проводитися полювання, у передбаченому законодавством порядку. У смузі місцевості між лінією державного кордону та лінією прикордонних інженерних споруд полювання забороняється.

Про виявлені порушення інформувати відділ прикордонної служби "Бердянськ" 1 категорії (тип Б) Бердянського прикордонного загону