Свято Миколая у Берестівському ДНЗ "Ромашка"

Дата: 18.12.2020 12:37

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая.

18 грудня у Берестівському дошкільному закладі «Ромашка» пройшла розвага до дня Святого Миколая та виставка, присвячена цьому чудовому святу.

Діти ознайомилися з легендою про Святого Миколая, розповідали вірші, співал ипісні, грали в ігри. Також до закладу  завітали різні герої(Антипко та зіроньки ).

За доброю традицією до малечі Берестівського дошкільного закладу завітав Святий Миколай з подарунками.