Конкурс на заміщення вакантної посади директора Миколаївського будинку культури

Дата: 18.12.2020 13:54

Берестівська сільська рада Бердянського району ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

Директор Миколаївського будинку культури.

Особи, які претендують на посаду (громадяни України), повинні мати  профільну освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіти державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки, вміти користуватись комп’ютером та офісною технікою.

Додаткову інформацію щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків,  розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном  0615396289.

Термін надання документів - тридцять календарних днів з дня опублікування оголошення (по 18.01.2021 р.).