КОНКУРС на заміщення вакантних посад

Дата: 31.12.2020 09:04

Розпорядження Сільського голови

Берестівська сільська рада Бердянського району

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

Головного спеціаліста із проведення публічних закупівель;

Начальника відділу земельних та екологічних питань;

Інспектора з праці;

Головного спеціаліста Служби у справах дітей;

Особи, які претендують на посаду головного спеціаліста із проведення публічних закупівель (громадяни України), повинні мати повну вищу юридичну освіту (за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра або бакалавра), на посаду інспектора з праці повну вищу економічну або юридичну освіту (за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра або бакалавра), на посади начальника відділу земельних та екологічних питань та головного спеціаліста Служби у справах дітей повну вищу освіту (за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра або бакалавра) досконало володіти державною мовою, вміти користуватись комп’ютером та офісною технікою.

Додаткову інформацію щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків,  розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном  0991995123.

Термін надання документів - тридцять календарних днів з дня опублікування оголошення.