КОНКУРС на заміщення вакантної посади: Директора КП КНП «Берестівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 31.12.2020 09:05

Берестівська сільська рада Бердянського району

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

Директора КП КНП «Берестівський центр первинної медико-санітарної допомоги»:

Особи, які претендують на посаду (громадяни України), повинні мати повну вищу освіту (спеціаліст, магістр) у галузі знань «Управління та адміністрування» (за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» або «Менеджмент») або «Охорона здоров’я» з наступною спеціалізацією зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я» або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки» досконало володіти державною мовою, вміти користуватись комп’ютером та офісною технікою.

Стаж роботи не менше 3-х років за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах

Додаткову інформацію щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків,  розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном  0991995123.

Термін надання документів - тридцять календарних днів з дня опублікування оголошення.