КОНКУРС на заміщення вакантних посад

Дата: 14.01.2021 09:27

РОЗПОРЯДЖЕННЯ СІЛЬСКОГО ГОЛОВИ (ПИТАННЯ НА КОНКУРС)

Оголошення

Берестівська сільська рада сільської об`єднаної територіальної громади  Бердянського району Запорізької області ПОВТОРНО ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Берестівської сільської ради та КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного спеціаліста з кадрової роботи відділу організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу, начальника відділу-головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного спеціаліста та спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення, головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту, провідного спеціаліста  ( 2 вакансії) та спеціаліста І категорії відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та інвестиційної політики Берестівської сільської ради.

Додаткову інформацію щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків,  розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном  0991995123.

Документи подавати за адресою : 71130, с. Берестове    вул. Шкільна 32 Берестівська сільська рада (ЦНАП).

Термін надання документів-тридцять календарних днів з дня опублікування оголошення.