На сьогодні мешканцям громади доступна ще одна послуга ЦНАП

Дата: 15.01.2021 13:55

Фото без опису                                                             Фото без опису

Сьогодні 13.01.2021 року сім’я Антоненко скористалися послугою «еМалятко», та перші отримали свідоцтво про народження у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Берестівської сільської ради. Ми вітаємо батьків з днем народження прекрасної донечки. Нехай ваша красуня росте впевненою в собі дівчинкою і доброю людиною, хай ангел вірно береже її від бід і невдачі, нехай життєвий шлях вашої донечки буде благодатним і щасливим.

З повагою,

Берестівська сільська рада

Є-Малятко: онлайн-сервіс держпослуг для дітей

З 01.01.2021 року у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Берестівської сільської ради  батьки можуть отримати повний перелік державних послуг для своїх дітей за допомогою подання однієї електронної заяви. Порядок надання комплексної послуги «єМалятко» затверджено Постановою Кабінету Міністрів України № 691

Перелік послуг є-Малятко

Електронний сервіс «Є-Малятко» передбачає такі послуги для дитини та її батьків:

• оформлення свідоцтва про народження дитини
  • реєстрація місця проживання (прописка) дитини
  • призначення грошових виплат при народженні дитини
  • оформлення документів для підписання декларації з педіатром
  • реєстрація дитини у Державному реєстрі фізосіб–платників податків (отримання ІПН)
  • отримання номеру реєстрації дитини в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР)
  • оформлення посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї
  • визначення батьківства дитини, мати якої не перебуває в офіційному шлюбі
  • підтвердження належності дитини до громадянства України

Як користуватися e-Малятко

Скористатися послугою «Е-Малятко» мати або батько дитини можуть використовуючи один з таких способів:

• подати електронну заяву в пологовому будинку або перинатальному центрі (для новонароджених)
  • подати електронну заяву в відділі «Центр надання адміністративних послуг» (ЦНАП) або РАГС
  • за допомогою мобільного телефону (смартфону) через додаток онлайн-послуг «Дія»
  • на сайті веб-порталу «Дія» (для прописки дітей до віку 14 років)

Інформування заявника про надання послуги або відмову у задоволенні електронної заяви здійснюється одним з таких засобів:

• за допомогою смс-повідомлення
  • шляхом відправки листа електронною поштою
  • через мобільний застосунок «Дія» у телефоні (смартфоні)

Підставою для відмови у наданні батькам цифрової послуги є відсутність одного з обов’язкових паперових документів. Для цього пунктом 6 Порядку надання держпослуг «єМалятко» передбачений виключний перелік випадків, у яких для користування сервісом вимагаються додаткові документи.

Зокрема, для державної реєстрації народження дитини необхідно надати медичне свідоцтво з пологового будинку (перинатального центра) за формою № 103/о. Для прописки дитини за місцем проживання одного з батьків (у випадку реєстрації батька і матері за різними адресами) потрібно надати письмову згоду другого з батьків, який прописаний окремо. У разі, коли батьки дитини мають різні прізвища, для присвоєння новонародженому прізвища матері чи батька вимагається спільна заява або письмова згода обох батьків.

Шановні батьки!

Чим швидше Ви зареєструєте дитину, тим швидше отримаєте можливість оформити і отримувати належні соціальні виплати.

Звертайтесь до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Берестівської сільської ради за отриманням «пакетної послуги» «НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ», оскільки в одному місці ви одразу отримаєте всі послуги, пов’язані з народженням вашої дитини, одночасно.

Ми працюємо для Вас!