Свято у Миколаївському ДНЗ "Оленятко"

Дата: 13.01.2021 15:49

Зимові свята дарують малечі велику втіху. У зв'язку з карантином в Миколаївському ДНЗ "Оленятко"  новорічне свято перенесли і провели його сьогодні 13 січня. На свято завітали казкові герої Дід Мороз та Снігуронька, дівчинка  Ялинонька. Разом з якими діти танцювали, співали, водили хороводи, відгадували загадки, грали в ігри: Сніжки, Великий віник, Зберемо шишки для білочки, розповідали  вірші. В кінці свята Дід Мороз почастувати дітей солодощами, які надав для малят "ПП Карпік", а батьки приготували святковий стіл з солодощами та фруктами. Діти були дуже задоволені, радісні і щасливі.