Повторний КОНКУРС на заміщення вакантних посад

Дата: 21.01.2021 08:05

ОГОЛОШЕННЯ

Берестівська сільська рада Бердянського району ПОВТОРНО  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

головного спеціаліста (за напрямом видатки та доходи) фінансового відділу  – дві вакансії.

Особи, які претендують на посаду (громадяни України), повинні мати повну вищу освіту за напрямком «фінансист», «економіст» або «бухгалтер» (за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра або бакалавра), досконало володіти державною мовою, вміти користуватись комп’ютером та офісною технікою.

Додаткову інформацію щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків,  розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном  0996597794.

Термін надання документів - тридцять календарних днів з дня опублікування оголошення.