Відзнака керівника колективу "Надія"

Дата: 21.01.2021 14:15

Перед засіданням виконавчого комітету сільської ради було відзначено керівника колективу художньої самодіяльності "Надія" Берестівського сільського клубу №1 НАДІЮ МИКОЛАЇВНУ БАРАН за проявлену ініціативу, якісну підготовку та участь у онлайн фестивалі "Різдвяна зірка".

Онлайн-фестивалю-конкурсу вертепів та обрядових композицій «Різдвяна зірка» - це  розвиток українського аматорського мистецтва, відтворення, популяризація та збереження народних звичаїв, свят, традицій та обрядів, сприяння розширенню мистецько-художнього світогляду учасників, збагачення їх духовності, встановлення творчих стосунків між аматорами художньої творчості  об’єднаних територіальних громад.

Серед 100 учасників з усієї України , за результатами онлайн голосування Наш колектив увійшов до 20-ти найкращих колективів. Дякуємо усім мешканцям громади та району, хто  долучився до голосування.