Вітаємо громаду з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2021 11:09

З нагоди Дня Соборності України педагогічний колектив Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів приєднався до участі у регіональному онлайн флешмобі «У єдності сила», який проходить з 20 по 22 січня 2021 року в соціальній мережі «Фейсбук».

Правила дуже прості: ми зібралися разом із колегами у найбільш знаковому місці нашої школи, біля пам’ятника Т. Шевченку, взяли з собою  гарний настрій та Державний Прапор України, і зробили колективне фото,  при цьому не забуваючи про карантинні обмеження.

У цей день ми вітаємо нашу громаду зі святом. Бажаємо дружби і злагоди, братерської підтримки, миру і спокою в нашій державі. Друзі, приєднуйтеся до флешмобу!

ьььь