Підсумки організації туристсько-краєзнавчої роботи з учнівською молоддю в Берестівській громадіі у 2020 році

Дата: 22.01.2021 15:57

У грудні 2020 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради (далі – КЗ «Центр туризму» ЗОР) було проведено обласний огляд-конкурс на кращу організацію туристсько-краєзнавчої роботи по Запорізькій області.

Наша громада за загальним рейтингом у Запорізькій області серед територіальних громад  посіла третє місце.

В умовах карантинних обмежень вагомими краєзнавчими успіхами у 2020 році відзначилися вихованці гуртка «Джура» Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. та їх керівник Кеда С. І. Протягом 2020 року вони стали учасниками низки різноманітних конкурсів, де стали переможцями, зокрема: участь в обласній етнографічній експедиції «Усна історія Бердянщини», участь у ХІ Всеукраїнській краєзнавчій конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очами сучасників», ІІІ місце у Всеукраїнській експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» - учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Старостіна М. (керівник (Кеда С. І.), І місце у ХХXX обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізького краю», секція «Гуманітарне краєзнавство» - учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Старостіна М. (керівник (Кеда С. І.), І місце в обласному конкурсі пошукових робіт учнівської молоді «Героям слава!», присвячений подіям Євромайдану та російсько-української війни  (в рамках Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція : 100 років надії і боротьби») – учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Синєок В. (керівник (Кеда С. І.) І місце в обласному конкурсі пошукових робіт учнівської молоді «Памятки Запорізького краю» - учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Синєок В. (керівник (Кеда С. І.). Сергій Іванович є постійним учасником обласних МО з краєзнавства та військово-патріотичного виховання.

Також слід відзначити роботу вихованців гуртка «Літературне краєзнавство Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. та їх керівника Тимошенко В. В., яка разом зі своїми вихованцями активно працювала протягом 2020 року.

Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів у подальшій роботі!