Про скликання 4 сесії Берестівської сільської ради VІІI скликання

Дата: 28.01.2021 11:35

Про скликання 4-ї сесії  Берестівської

сільської ради VІІІ скликання

Керуючись п. 4 статті 46 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні”,  у зв’язку  з  виробничою  необхідністю,  враховуючи  вимоги  постанови  Кабінету  Міністрів  України від 11.03.2020р. № 211  ,,Про  запобігання  поширенню  на  території  України  коронавірусу  COVID-19’’  (зі змінами), протоколу № 2 позачергового засідання  Державної  комісії  з  питань  техногенно-екологічної  безпеки  та  надзвичайних   ситуацій  від  10.03.2020р.,  протоколів  регіональної  комісії  з  питань  техногенно-екологічної безпеки  та  надзвичайних  ситуацій  Запорізької області  від  12.03.2020р. № 6,  розпорядження голови  Запорізької обласної  ради  від  17.03.2020р. № 116  ,,Про  організацію  роботи  органів  виконавчої влади  та  місцевого  самоврядування  Запорізької області  в  умовах  карантину,  викликаного  поширенням  корона вірусу COVID-19’’ та  з  метою  мінімізації  ризиків  поширення  на  території  ОТГ  коронавірусу COVID-19’’, ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

І.  Провести  4-у сесію Берестівської сільської ради восьмого скликання 11

лютого 2021 року  0 10.00 годині в приміщенні сільського клубу № 1 с. Берестове за адресою: с. Берестове  вул. Миру, 104.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі  питання:

1. 1. Про  річний  звіт  про  виконання  сільського  бюджету  за  2020 рік.

Доповідає: Чмирь А.Ф., провідний спеціаліст фінансового відділу.

1. Про внесення змін та доповнень до рішення Берестівської сільської

ради від 24.12.2020р. № 27 ,,Про  бюджет  об’єднаної територіальної громади Берестівської  сільської  ради  на  2021 рік’’.

Доповідає: Семкович М.Г., начальник фінансового відділу.

1. Про розпорядження сільського голови.

1. Про матеріальну допомогу на поховання.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу соціального захисту населення.

5-10. Про  щорічну матеріальну допомогу учаснику бойових дій (АТО/ООС).

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу соціального захисту населення.

1. Про матеріальну допомогу.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу соціального захисту населення.

18. Про надання згоди на передачу матеріальних цінностей.

1. Про затвердження Положення про відділ юридичного забезпечення,

цивільного захисту та військового обліку.

Доповідає: Шиян А.В., начальник відділу юридичного забезпечення, цивільного захисту та військового обліку.

1. Про затвердження нової редакції Статуту Комунального  господарства

,,Добробут’’ Берестівської сільської ради.

Доповідає: Шендрик П.В., начальник відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та інвестиційної політики.

1. Про затвердження Положення  про відділ житлово-комунального

господарства, комунальної власності, благоустрою та інвестиційної політики.

22. Про внесення змін та доповнень до рішення Берестівської сільської ради від 24.12.2020р. № 26 ,,Про затвердження структури та штатної чисельності Берестівської сільської ради та її виконавчих органів на 2021 рік’’.

Доповідає:  Лисенко О.А., начальник відділу освіти.

23. Про затвердження Положення про преміювання педагогічних працівників навчальних закладів Берестівської територіальної громади за високу результативність праці у роботі з обдарованою молоддюДоповідає:  Лисенко О.А., начальник відділу освіти.

24. Про внесення змін та доповнень у рішення Берестівської сільської ради від 12.11.2020р. № 7 ,,Про  утворення  виконавчого комітету  Берестівської  сільської  ради восьмого скликання,  визначення  його  чисельності,  затвердження  персонального  складу’’.

Доповідає:  Cуницька Г.О., секретар сільської ради.

25.- ___. Земельні питання.

Доповідають: спеціалісти-землевпорядники.

Різне.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проєкти рішень секретарю  сільської ради Суницькій Г.О.  до 12.00 год. 28.01.2021 року.

V.  Діловоду  сільської  ради  Тараненко Г.С. попередити  депутатів  сільської ради  про  місце  та  час  проведення  сесії.

VІ.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Берестівський сільський  голова                                                        І.ЖОГЛО