Нове приміщення дитячого садку у с. Миколаївці вітає своїх вихованців!

Дата: 28.01.2021 16:22

Сьогодні  28 січня 2021 року для малят села Миколаївка в приміщенні загльноосвітньої школи відкрив свої двері дитячий садочок.

Відкриття з нетерпінням чекали,  як малята так і дорослі. Діти з цікавістю ознайомились з груповою кімнатою, новими іграшками, привітною спальнею, санвузлом з усіма зручностями.  Щиро вдячні адміністрації школи за допомогу в облаштуванні меблями та усуненням деяких недоліків.

Дітей та батьків з новосіллям привітала староста села Юрченко Т.В., подарувала подарунок та фрукти. Для дітей батьки приготували святковий стіл з солодощами та фруктами. Діти були дуже раді та задоволені. Адже для  дітей найважливіше, щоб у садочку було затишно, можна зай матися улюбленини  справами, діти відчували турботу і прихильність дорослих, були здоровими, радісними, щасливими.

З новосіллям  ДНЗ "Оленятко"!.