9 ЛЮТОГО – ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Дата: 09.02.2021 14:41

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (SaferInternetDay) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більше того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. Цього дня Берестівська школа долучилася до проведення виховних заходів, які мали на меті ще раз пояснити, нагадати правила безпечного перебування у соцмережах, застерегти від необдуманих дій і кроків, які можуть мати негативні наслідки і, що найстрашніше, спровокувати психічну хворобу сьогодення – залежність від Інтернету. У кожному класному колективі протягом дня відбулися заплановані тематичні бесіди з переглядом презентацій та відео. На щотижневій лінійці ця тема висвітлена педагогом-організатором школи Зиборовою В.І. Учитель інформатики Гуров О.В. підготував цікавий матеріал для учнів 2-11 класів і залучив дітей до участі у запланованих заходах.