A A A K K K
для людей із порушенням зору
Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

Тема 2021 року – «Водно-болотні угіддя, вода і життя – нероздільні!»

Дата: 05.02.2021 14:46
Кількість переглядів: 466

Цьогорічна тема привертає увагу до питань пов’язаних з використанням прісної води, а також ролі водно-болотних угідь у накопичені, очищенні та постачанні прісної води для потреб людства і природних процесів. 

 Рамсарська конвенція закликає звернути увагу на зростаючу водну кризу по всьому світі та одну з її причин – руйнування водно-болотних екосистем. У той самий час водно-болотні угіддя надають низку екосистемних послуг, від яких залежить людство і вартість яких оцінюється у 47 трильйонів доларів США на рік – це і постачання прісної води для пиття і сільського господарства, риболовля і аквакультура, протидія негативному впливу штормів та повеней, регуляція клімату та створення середовища існування. 

 Рамсарська конвенція наголошує на необхідності запровадження основних підходів для збереження прісних вод та забезпечення належного доступу до чистої води – це припинення руйнування і початок відновлення водно-болотних угідь, демонтаж гребель, припинення надмірної експлуатації підземних вод, очищення і припинення забруднення джерел прісної води, збільшення ефективності використання води, «мудре» використання водно-болотних угідь, інтеграція питань управління водно-болотними угіддями у секторальні та регіональні плани розвитку.

 Розбиралися у цих питаннях і учні Миколаївської школи. Були проведені виховні та інформаційні години. Здобувачі освіти охоче переглядали та обговорювали презентації, малювали тематичні малюнки.

Фотоальбом за посиланням


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора