День Святого Валентина у Берестівському ДНЗ (я/с)«Ромашка»

Дата: 12.02.2021 13:44

День Святого Валентина прийнято відзначати 14 лютого. Святий Валентин вважається символом всіх закоханих, тому це свято дуже красиве і романтичне. Воно створено для тих, хто любить, і тих, хто тільки готується пізнати це прекрасне почуття.

До Дня Святого Валентина вихованці Берестівського ДНЗ (я/с)«Ромашка» готувалися заздалегідь. Вихователі  Ю. М. Зозуля та Л.В. Косенко  розповіли дітям про історію виникнення цього свята. З великим задоволенням дітлахи грали в ігри: «Попелюшка»,«Знайди своє сердечко» , «Впізнай  свою пару». Діти разом з вихователем готували своїм рідним валентинки. Це стало гарною традицією, коли щороку з великим задоволенням малюки дарують своїм батькам власноруч виготовлені листівки у вигляді сердець. Такі заходи виховують у дітей любов до рідних, близьких, повагу до оточуючих людей, а також бажання дарувати радість.