Уроки звитяги у Берестівській школі

Дата: 16.02.2021 08:28

У понеділок 15 лютого учитель предмету «Захист України», керівник військово-патріотичного гуртка «Джура» Горбуля А.А. провів для учнів 10, 11 класів уроки звитяги, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Діти переглянули цікаву презентацію, слухали вірші про події часів афганської війни; згадали імена односельців, які брали участь у цих подіях; вшанували Героїв, які полягли на чужій землі, хвилиною мовчання. Цікавим моментом уроків виявилася інформація про пам’ятники воїнам-афганцям, які установлені в містах України. Деякі з них школярі бачили під час екскурсій, поїздок.

Також у цей деньна щотижневій лінійці учні прослухали інформаційне повідомлення «15 лютого – День виведення військ колишнього СРСР з території Республіки Афганістан», яке підготувала учениця 10 класу Харченко Елеонора під керівництвом учителя історії Зиборової В.І.