Підсумки І (міжшкільного) етапу учнівського онлайн конкурсу з предмета «Фізична культура»

Дата: 18.02.2021 09:12

16 лютого відбувся  І (міжшкільний) етап учнівського онлайн конкурсу з предмета «Фізична культура». У конкурсі взяли участь учні трьох шкіл громади: Баранов Руслан, учень 8 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ    ступенів, Харченко Елеонора, учениця 10 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Антоненко Дана, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Малий Віктор, учень 10 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Проценко Максим, учень 11 класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Добриця Анна, учениця 11 класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Конкурс відбувся у ZOOMконференції. У цей день члени журі підвели підсумки змагань й оприлюднили протоколи на сайті МО вчителів фізичної культури. За підсумками конкурсу І місце серед юнаків посів учень Берестівської школи Баранов Руслан, ІІ місце в учня Миколаївської ЗОШ Малого Віктора, ІІІ місце посів Проценко Максим, учень Троїцької школи. Серед дівчат перемогу здобула учениця Миколаївської ЗОШ Антоненко Дана (І місце), на ІІ місці Харченко Елеонора (Берестівська ЗОШ), ІІІ місце посіла учениця Троїцької школи Добриця Анна. Переможці першого етапу готуються до участі в другому (обласному) етапі конкурсу, який проходитиме онлайн у березні. Дякуємо юним спортсменам за участь і щиро бажаємо перемог в обласних змаганнях. Так тримати!