День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 18.02.2021 09:16

Тридцять два роки тому сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого вчитель «Захисту України» Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст.  Грицай Є. М. провів Урок мужності для старшокласників школи, на якому учні згадали історію афганської війни,  втрати українців у війні на чужій території, наших односельців – воїнів-афганців: Герасименка М. І. (загинув у 1985 році).  Новоселу О. В.(проживає в с. Осипенко) та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів.