Конкурс "Благодійна Україна - 2020"

Дата: 19.02.2021 13:41

Проведення Національного конкурсу

«Благодійна Україна - 2020»

На початку листопада Всеукраїнського благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020».

Мета конкурсу: підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

Завдання Конкурсу: популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;

інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2020» 19 березня 2021 року.

Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2021 року.

Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу «Благодійна Україна» (www.blagoukraine.org).

Відділ СЗН