Пам'яті Небесної Сотні

Дата: 20.02.2021 10:53

У кожної держави є такі події, які на завжди викарбовуються в історії країни, їх пам'ятають протягом десятиліть, віків.

Таким став для нас, українців,  Євромайдан. Рівно 7 років тому, 20 лютого 2014 року, силовиками було здійснено масовий розстріл протестувальників.

За три дні загинуло більше сотні протестувальників.Кожен з них заплатив за свої переконання загадто високу ціну-власне життя.

У Миколаївській школі протягом тижня відбулися заходи з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до Батьківлини, виховання патріотичної свідомості та виховання учнів у національно-патріотичому дусі.

У класних колективах пройшли виховні години,виставка малюнків, лінійка-реквієм " Пам'ті Небесної Сотні".

Фото за посиланням