Урок звитяги «Уклонімось низько до землі тим, хто буде вічно жити» до Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 22.02.2021 15:07

22 лютого в Берестівській школі відбувся урок звитяги для учнів 10,11 класів «Уклонімось низько до землі тим, хто буде вічно жити». Підготував цей захід учитель «Захисту України», керівник військово-патріотичного гуртка «Джура» Горбуля А.А. Діти переглянули відеоматеріали про події лютого 2014 року, згадали прізвища Героїв Небесної Сотні, вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання. Під мелодію «Гей, плине кача по Тисині…» учні запалили свічки як символ вічного горіння сердець патріотів, які поклали життя за Україну. Слава Україні! Героям слава!